מטפי כיבוי אש

צרו קשר

   

  מטפי כיבוי אש,

  חברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ הפועלת בתחום מערכות ספרינקלרים, כיבוי אש ותברואה, מספקת ללקוחותיה שירותי מכירת ציוד כיבוי אש הכולל גם מכירת מטפים ובדיקת תקינותם. מטפי כיבוי אש מוצעים על ידינו בכל גודל וסוג נדרש, בהתאם לצרכי הלקוח ודרישות החוק, ומסופקים בפריסה ארצית רחבה לקהל לקוחות מכל ענפי ומגזרי המשק.

  חשיבות החזקת מטף כיבוי – ר.צ. כיבוי אש בע"מ

  מעבר לחובת החזקתו בחוק במבנים פרטיים, עסקיים וציבוריים, מטף הוא כלי כיבוי חשוב, נייד וקומפקטי, פשוט לשימוש ויעיל למיגון ומתן מענה ראשוני לשריפות בבתי מגורים ובבתי עסק. כלי כיבוי זה מהווה לא אחת אמצעי זמין יחיד למניעת התפשטות אש בשלבים ראשוניים של שריפות. את המטפים אנו משווקים ומוכרים בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח ומאפייני המבנה שעבורו המתקן נועד.

  סוגי מטפי כיבוי אש

  אנו מחזיקים בכל גודל וסוג של מטפי כיבוי ומסייעים ללקוחותינו בבחירת סוג המטפים הנכון והמתאים עבורם. המטפים מסופקים עם מד לחץ תקין בהתאם לדרישות החוק, דבר המאפשר את תפקודם המלא ואת פיזור חומריהם באופן יעיל. המטפים נחלקים לשלושה סוגים עיקריים:

  • מטפי אבקה – סוג המטפים הנפוץ ביותר בישראל, המוצע על ידינו עם מספר סוגי אבקות לא רעילות. אלו מטפים יעילים למטרות שונות, לרבות כיבוי שרפות של נוזלים, חשמל וגזים, וכן לכיבוי מוצקים ומתכות קלות ולכיבוי שרפות בחללים סגורים.
  • מטפי קצף – אלו הם מטפים קלים לשימוש, יעילים לכיבוי שריפות נוזלים ומוצקים, המציפים את שטח השריפה בקצף שמונע ומעכב בעירה. מטפים אלו מוצעים במספר סוגי קצף לרבות קצף כימי, קצף רב תכליתי, קצף דטרגנטי, פרוטאיני, קצף לדליקות כוהל ATC, וכן קצף היוצר שכבה מימית AFFF.
  • מטפי גז – כוללים בין היתר שימוש בגז דו תחמוצת הפחמן, המפחית את כמות החמצן בשטח שריפה שמקורה בדלקים או חשמל, אם כי יש לציין שמטף מסוג זה אינו יעיל בשטחים פתוחים. מטף גז נוסף שאנו מוכרים הינו מסוג גז הלוגן, הנחשב ידידותי לסביבה ומכבה את האש באמצעות התערבות בהליך הבעירה.

  ר.צ. כיבוי אש בע"מ – בדיקת תקינות מטפי כיבוי אש

  מלבד מכירת מטפים, חברתנו מספקת גם שירותי בדיקת מטפי כיבוי אש תקופתיות. את הבדיקות יש לבצע לפחות פעם בשנה כדי להבטיח שהמטפים שברשותכם אכן תקינים ומוכנים לתפעול, ובמידה שאינם תקינים יוחלפו בחדשים. הבדיקות יבחנו בין היתר שהמטף מלא ושלא נעשה בו  שימוש, שאין בו דליפות, שניצרתו שלמה וסגורה וכן שרמת הלחץ בו תקנית.

  הזמנת מטפי כיבוי אש – ר.צ. כיבוי אש בע"מ

  להזמנת מטפי כיבוי אש מכל סוג וגודל ולבדיקת תקינות מטפים קיימים, התקשרו אל ר.צ. כיבוי אש בע"מ בטלפון 04-6921441, ותזכו לקבל גם ייעוץ בחינם ללא עלות.

  השירות ניתן בכל רחבי הארץ. לייעוץ חינם חייגו – 04-6921441


  "טיפה מעל כולם"

  כל הזכויות שמורות לחברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ
  ר.צ. כיבוי אש
  04-6921441
  office@ratz-s.co.il
  ר.צ. כיבוי אש
  רץ כיבוי אש פייסבוק רץ כיבוי אש גוגל פלוס רץ כיבוי אש יוטיוב
  ר.צ. כיבוי אש