ספרינקלרים בדירה

צרו קשר

  חשיבות מערכת ספרינקלרים בדירה

  כל מרכיב במערכת התגובה שלכם לאש הוא חיוני להצלת חיים. מערכת ספרינקלרים בדירה היא לעיתים קו ההגנה הראשון נגד עשן ושריפות, ומעניקות לבני הבית זמן נוסף להתפנות לאזור מבטחים. יש סיבה לכך שספרינקלרים הם מערכת ההגנה נגד אש הנפוצה ביותר, הם כל כך יעילים וניתן להתאים אותם אישית לכל מבנה. לפניכם כמה עובדות חשובות על מערכת הספירנקלרים:

  •  מטרתה של מערכת הספרינקלרים היא פשוטה: לספק כמות מים מתאימה, אשר תכבה את האש ותמנע ממנה להתפשט ברחבי החדר. יש מגוון סוגי ספרינקלרים, המותאמים לגודל ולסוג החדר כדי לגלות איזו מערכת ספרינקלרים מתאימה לדירה שלכם, צרו אתנו קשר.

  • ספרינקלרים לא מעוצבים לזוז בחלל החדר ולכן חשוב להתאים את מספר הספרינקלרים בכל חדר, כך שיכסו את כל החלל. אם אתם סקרנים לדעת כמה ספרינקלרים דורשת הדירה שלכם, נשמח אם תתקשרו אלינו במספר 04-6921441 ואחד מנציגנו ישמח לייעץ לכם ולסייע בהתאמת מערכת ספרינקלרים ביתית.

  • מערכות ספרינקלרים מתוחזקות כראוי ונבדקות באופן שוטף, הצילו לא מעט חיים. מפני שהן כל כך יעילות בלעצור שריפות לפני שהן מתפשטות וגורמות לנזק רב ולפציעות. בנוסף, לא רק בתים פרטיים עושים שימוש במערכות הספרינקלרים: בתי עסקים, משרדים, מסעדות, מחסנים ועוד, גם הם מתחזקים מערכת ספרינקלרים מקצועית.

  אם גם אתם רוצים להתקין מערכת ספרינקלרים בדירה שלכם ולמנוע נזק ולסכנה לרכוש ולחייכם, צרו אתנו קשר עוד היום. חברת ר.צ כיבוי אש בע"מ היא חברה המתמחה בכל תחום כיבוי האש, גילוי האש והתברואה. צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת מערכת הספרינקלרים המתאימה ביותר לבית שלכם, בהתקנה מקצועית ותחזוקה איכותית ושוטפת.

  חברתנו עובדת לפי התקנים המחמירים ביותר, הישראלים והאמריקאים (N.F.P.A.). אנחנו נבחנים ונסקרים ע"י מכון התקנים הישראלי באופן קבוע, כך שאנחנו בעלי האישורים והתקנים המעודכנים ביותר. חברתנו מספקת שירות בתחום כיבוי וגילוי האש והתברואה. אנחנו מתקינים, בודקים מתחזקים מערכות לגילוי אש, מערכות אש אוטומטיות ומוצאים אישורי תקינות הכרחיים למערכות כיבוי האש.

  השירות ניתן בכל רחבי הארץ. לייעוץ חינם חייגו – 04-6921441


  "טיפה מעל כולם"

  כל הזכויות שמורות לחברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ
  ר.צ. כיבוי אש
  04-6921441
  office@ratz-s.co.il
  ר.צ. כיבוי אש
  רץ כיבוי אש פייסבוק רץ כיבוי אש גוגל פלוס רץ כיבוי אש יוטיוב
  ר.צ. כיבוי אש