צנרת כיבוי אש

צרו קשר

  צנרת כיבוי אש,

  חברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ מתמחה ומוסמכת מטעם מכון התקנים הישראלי לתכנון והתקנת צנרת כיבוי אש עבור מערכות מסוגים שונים ורמות מורכבות שונות. בין היתר, אנו מתכננים צנרת עבור מערכות ספרינקלרים אוטומטיות יבשות או רטובות, עבור מערכות הצפה, כיבוי בקצף, עמדות כיבוי אש, מאגרי מים וחדרי משאבות.

  ר.צ. כיבוי אש בע"מ – תכנון צנרת כיבוי אש מקצועי, איכותי ומתקדם

  אנו מספקים ללקוחות בכל רחבי הארץ מערכות צנרת כיבוי אש ברמה המתקדמת והעדכנית ביותר מבחינה הנדסית וטכנולוגית. המערכת תתוכנן ותותקן על ידי צוות מוסמך, מקצועי ומנוסה השם דגש רב על בטיחות, והינו בעל תודעת שירות גבוהה. כמו כן, כל תכנון והתקנת הצנרת ומערכת הכיבוי מבוצעים בהתאם לדרישות מכון התקנים, על פי תו תקן ישראלי למערכות אש 1928, ובהתאם לסטנדרטים המחמירים של תקן אמריקאי N.F.P.A.

   תכנון צנרת כיבוי אש מקיף ושלם

  כל פרויקט של התקנת צנרת ומערכות כיבוי אש שאנו מספקים מבוצע עם תכנון מקצועי וקפדני, מקיף ושלם. התהליך מורכב ממספר שלבים ומרכיבים בסיסיים:

  • אפיון הגדרת צרכי הלקוח עבור מיגון מפני אש, הכולל בתוכו הגנה על חיי אדם וציוד רגיש יקר ערך בזמן שריפה. ההגדרות יתבססו גם על מאפייני המבנה וסוג החומרים הקיימים והפעולות המבוצעות בו.
  • ניתוח מעמיק של מתווה ונתוני האתר וסביבתו, לבדיקת השפעת מתווה השטח על יעילות מערכת הצינורות, ובחינת סכנות קיימות ואפשרויות יעילות להתמודד מולן.
  • בניית תוכנית מפורטת הנשענת על הגדרות, מאפייני ונתוני האתר. התוכנית כוללת את כל מרכיבי וסוגי הצנרת והמערכת, עם התייחסות מדויקת לכל מתחם וחלל לרבות צורתו, מידותיו, חומריו, הציוד הקיים בו, הפעולות והעבודות המבוצעות בו, ותדירות השימוש בו.
  • הגשת תוכניות בטיחות מאושרות על ידי גורמים רלוונטיים .
  • תכנון קוטר צנרת המותאם ללחצים וספיקות נדרשים.
  • הכנת מסמך מפורט הכולל מפרט טכני, כמות צנרת וציוד נוסף, משך עבודה משוער ופירוט עלויותיה.

  הזמנת תכנון והתקנת צנרת לכיבוי אש

  להזמנת שירותי תכנון והתקנה של צנרת כיבוי אש, ולקבלת ייעוץ בחינם, צרו קשר עם חברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ בטלפון 04-6921441.

  השירות ניתן בכל רחבי הארץ. לייעוץ חינם חייגו – 04-6921441


  "טיפה מעל כולם"

  כל הזכויות שמורות לחברת ר.צ. כיבוי אש בע"מ
  ר.צ. כיבוי אש
  04-6921441
  office@ratz-s.co.il
  ר.צ. כיבוי אש
  רץ כיבוי אש פייסבוק רץ כיבוי אש גוגל פלוס רץ כיבוי אש יוטיוב
  ר.צ. כיבוי אש